Wykonujemy badania psychologiczne kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy, badania operatorów maszyn i urządzeń inżynieryjno-budowlanych, osób pracujących na wysokości, testy psychologiczne.

Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego (nr 201– Pracownia , nr S-309- Psycholog Transportu) konieczne do prowadzenia badań psychologicznych i wystawiania odpowiednich orzeczeń.

Do podstawowych reguł, którymi konsekwentnie kieruje się nasza pracownia należą:

pIndywidualne podejście do każdego Badanego, traktujemy go z szacunkiem, życzliwością oraz zapewniamy bezstresową atmosferę badania przy zastosowaniu najnowszej aparatury badawczej co sprzyja prowadzeniu badań.

pUczciwe podejście do każdego Badanego

pLojalne zachowanie wobec firmy które z nami zdecydowały się współpracować.

p Ambitnie dokładamy wszelkich starań, by nasze oddziaływania przyczyniały się do poznania przez Badanych ich możliwości / ograniczeń w należytym pełnieniu przez nich danej roli zawodowej.

pRzetelność co oznacza że badanych i ich czas traktujemy z szacunkiem.

pDokładamy wszelkich starań, aby nasze działania sprzyjały poprawie bezpieczeństwa; również aby nasi Badani w trakcie badania czuli się pewnie, bezpiecznie i swobodnie.

Jednocześnie nasze działania nie ograniczają się do badań kierowców i pracowników. Przeprowadzamy  interwencję psychologiczną ,  konsultacje, wsparcie w kryzysie.

Od niedawna nasza działalność poszerzyła się o Life Coaching który jeszcze lepiej wspiera naszych klientów w drodze do obranego celu, jednocześnie rozwijając posiadane zasoby.